انتشارات قدیانی

معرفی انتشارات قدیانی

انتشارات قدیانینشر قدیانی که صاحب امتیاز آن آقای نادر قدیانی است یک ناشر خصوصی می باشد که فعالیت خود را از سال 1355 به طور رسمی آغاز کرده است. این انتشارات در حال حاضر دارای 1800 عنوان کتاب در حوزه کودک و نوجوان است. تولیدات سالانه این نشر شامل 120 عنوان چاپ اول و 500 عنوان تجدید چاپ می باشد.

با توجه به سابقه فعالیت وسیع در این حوزه، انتشارات قدیانی در بخش تولید کتاب کودک و نوجوان در سطح کشور مقام اول را دارا می باشد. این مؤسسه تاکنون هشت بار موفق به دریافت لوح ناشر نمونه کشور از سوی ریاست جمهوری شده است.

انتشارات قدیانی تاکنون موفق به دریافت جوایز کتاب سال جمهوری اسلامی ایران در 42 عنوان و 20 مجموعه شده است. از دیگر جوایز ریافت شده توسط انتشارات قدیانی می‌توان به کتاب تشویقی سال، کتاب فصل، کتاب برگزیده ی جشنواره ی کتاب های آموزشی رشد و کتاب سال مجله های سلام بچه ها، پوپک و سروش نوجوان اشاره نمود.

مطالعه 50 عنوان از آثار مؤسسه قدیانی، در کتاب های درسی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه 150 عنوان دیگر از آثار این مؤسسه، در کتابنامه ی رشد آموزش و پرورش، جهت مطالعه معرفی شده است. موسسه انتشارات قدیانی سعی دارد با چاپ كتاب و رواج كتاب خوانی در كشور، سطح اطلاعات عمومی و در نتیجه آن سطح زندگی افراد را بهبود بخشد.

انتشارات قدیانی

لیست کامل کتاب ها

تازه های انتشارات قدیانی

پرفروشترین های انتشارات قدیانی