انتشارات سری عمران

معرفی انتشارات سری عمران

انتشارات سری عمران، در سال 1387 تأسیس و در سال 1388 با پیوستن اساتید بنام کنکور کارشناسی ارشد و نفرات برتر المپیادهای دانشجویی،  مجموعه سری عمران فعالیت خود را بطور رسمی آغاز کرد. در ادامه و در سال‌های 89 ، 90 و 91 به تدریج کلیه کتاب‌های مرتبط با آزمون کارشناسی ارشد این مؤسسه، آماده و منتشر گردید.

در سال 90 فعالیت جدید دیگری به موازات خدمات آزمون کارشناسی ارشد در مؤسسه آغاز گردید و این‌بار مهندسان گرامی شاهد فعالیت‌های مؤسسه در زمینۀ آزمون‌های نظام مهندسی بودند. در این راستا ابتدا در سال‌های 90 و 91، مجموعه کتاب‌های ویژۀ این آزمون نظام مهندسی سری عمران تولید و منتشر شد.

در سال 93 اولین کتاب از مجموعۀ کتاب‌های زیر ذره‌بین سری عمران با عنوان تفسیر و شرح ویرایش چهارم استاندارد 2800 (که مربوط به آیین‌نامه زلزله می‌باشد) منتشر گردید. استقبال بی‌نظیر جامعۀ مهندسی از این کتاب شاهدی بر موفقیت این کتاب بوده و زمینه‌ساز فعالیت جدی مؤسسه در بحث کتاب‌های نرم‌افزار شد. پس از آن و در سال 94 نیز دومین کتاب از این مجموعه با عنوان طراحی ساختمان‌های فولادی با نرم‌افزار ETABS به بازار ارائه گردید.

جهت تهیه کتاب های انتشارات سری عمران می توانید به صورت آنلاین از سایت مورچه بوک خرید کتید و یا با شماره 021-88739706 تماس بگیرید.

برای مشاهده لیست کتابهای سری عمران روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست کامل کتاب ها

تازه های انتشارات سری عمران

پرفروشترین های انتشارات سری عمران